ارتفاع صفحه نمایش مناسب نیست!
Ava Design Studio
Web Development
Web Design
Graphic Design
UI / UX Design

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

صنعت گردشگری در تمام دنیا در حال پیشرفت می باشد و رقابت در آن برای فعالان این صنعت مشکل تر از قبل شده است. دسترسی به امکاناتی مانند اینترنت یکی از دلایل پیشرفت صنعت گردشگری محسوب می شود. طراحی وب سایت آژانس مسافرتی بخش مهمی از حضور شما در بازاریابی آنلاین بشمار می رود. برداشت اولیه مخاطبان شما از خدماتی که ارائه می دهید منوط به ساختار طراحی وب سایت گردشگری شما می باشد. در نتیجه طراحی سایت گردشگری می تواند در فروش شما موثر باشد. اگر یک آژانس مسافرتی وب سایت نداشته باشد باید هزینه های بسیاری را صرف تبلیغات کند. طراحی سایت با کسب هویت برای آژانس گردشگری در رونق بازاریابی آنلاین، ایجاد حس اعتماد در مسافران، معرفی تورها، سهولت در تعامل با مسافران و سایر خدمات تأثیر بسزایی دارد. با توجه به پتانسیل صنعت گردشگری، طراحی سایت آژانس مسافرتی نیز با افزایش تقاضا مواجه شده است.

یک آژانس مسافرتی را در نظر بگیرید که هنوز اقدامی برای طراحی سایت گردشگری مخصوص خود انجام نداده است. محدوده مشتری های آن به اندازه کوچه ها و خیابان های اطرافش خواهد بود. عملا یعنی هیچ! پس به جرأت می توان گفت از جمله کسب و کارهایی که حتما باید وب سایت اختصاصی خود را داشته باشند، کسب و کارهای حوزه گردشگری و توریسم می باشند. یادتان باشد که مخاطبان شما، طیفی از تمام مردم داخل کشور و خارج کشور می باشند. حضور موثر هر کسب و کاری در بازار می تواند زمینه رشد آن را فراهم کند. طراحی سایت توریستی و گردشگری موقعیتی را برای آژانس های مسافرتی فراهم می کند که بتوانند در یک بستر مناسب به ارائه خدمات گردشگری خود به صورت آنلاین بپردازند. تراکنش های متعدد، رزرو بلیط، ارائه بیمه مسافرتی، مشاوره، ارسال بلیط، برگزاری تورهای مختلف و غیره از جمله کارهایی هستند که در یک آژانس مسافرتی انجام می شوند.

اهمیت طراحی سایت آژانس مسافرتی

وب سایت آژانس مسافرتی منبع خوبی برای کسب اطلاعات می باشد. این اطلاعات می تواند هم برای شما و هم مخاطبان شما سودمند باشد. وبلاگ نویسی مسافرتی و محتوای قابل اعتماد شما ممکن است یک نکته اعلان برای بازدید کنندگان وب سایت آژانس مسافرتی شما باشد. از این رو اگر این محتوا برای آنان سودمند باشد مشتاق آن هستند تا بیشتر درباره شما و خدماتی که ارائه می دهید، بدانند. و این سبک از بازاریابی محتوای مسافرتی یک نقطه عطف برای فروش بیشتر خواهد بود. زیرا جدا از آنکه محتوای گردشگری شما را به بقیه معرفی می کند، مخاطبین آژانس مسافرتی را به خرید و رزرو آنلاین پرواز، رزرو آنلاین هتل، تور و یا سایر بسته های گردشگری ترغیب خواهد کرد. و نتیجه آن فروش پشت فروش است. مهمترین مزیت داشتن یک سایت گردشگری این است که به شما امکان می دهد خدمات آنلاین تور، پرواز و هتل را از بستر شخصی خود ارائه دهید.

ویژگی های سایت آژانس مسافرتی

سایت آژانس مسافرتی باید همواره به روز باشد و اطلاعات پرواز ها را به صورت لحظه ای در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین معرفی جاذبه های گردشگری شهرها و کشورهای مختلف، معرفی هتل ها و اقامتگاه های مختلف، معرفی ایرلاین ها، معرفی فرودگاه ها، طراحی مناسب با چیدمان المان ها، مسیریابی آسان، بهینه سازی مناسب برای موتورهای جستجو، سرعت بارگذاری بالا، در دسترس بودن همیشگی سایت، کاربری آسان در موبایل و درج اطلاعات دقیق از محل آژانس مسافرتی و راه های ارتباطی مختلف با آژانس از جمله مهمترین ویژگی های سایت آژانس مسافرتی می باشند.

عوامل موثر در موفقیت سایت آژانس مسافرتی

معرفی دقیق خدمات آژانس مسافرتی مهمترین هدف از طراحی سایت برای آژانس مسافرتی می باشد، مشتری ها با کمک یک طراحی اصولی و استاندارد در یک سایت می توانند به خوبی از امکانات سایت گردشگری که شامل رزرو تور، رزرو بلیط، انتخاب هتل مورد نظر، پرداخت آنلاین هزینه ها و غیره می باشد، بهره مند شوند. در طراحی سایت آژانس مسافرتی، با توجه به اینکه صاحب سایت به منابع فراوانی از مقالات و محتوای جذاب دسترسی دارد می تواند از این موقعیت بهترین بهره را ببرد. اطلاعاتی از قبیل معرفی کشورها و شهرهای توریستی، معرفی مکان های دیدنی و تفریحات خاص هر منطقه، معرفی غذاهای سنتی هر کشور و حتی نحوه طبخ آنها، اطلاعاتی در خصوص آداب و رسوم و فرهنگ مردمان کشورهای مختلف و مواردی از این دست به شما کمک می کند تا برای ساعت ها بازدید کننده را در صفحات سایت خود نگه دارید. این کار در رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بسیار موثر بوده و می تواند شما را به صفحات اولیه جستجو برساند. معرفی هتل های معروف هر منطقه را از یاد نبرید. در چیدمان بخش های مختلف سایت آژانس مسافرتی سعی کنید هتل های هر منطقه را از لحاظ قیمت و امکانات طبقه بندی کرده و اطلاعات و عکس های آنها را در اختیار مشتریان قرار بدهید. اگر بخشی را هم به عنوان نظرات دیگر کاربران در نظر بگیرید قطعا جذابیت آن بیشتر خواهد بود. با انجام این کارها بازدید کنندگان سایت خود را به مشارکت در مباحث سایت خود ترغیب خواهید کرد.

سوالات متداول طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی چقدر زمان می برد؟

معمولا طراحی سایت آژانس مسافرتی بین 10 الی 15 روز زمان می برد اما مدت زمان دقیق آن پس از بررسی امکانات مورد نظر شما مشخص می گردد.

بعد از طراحی سایت آژانس مسافرتی، آوا وب تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد؟

آوا وب پس از تکمیل طراحی وب سایت آژانس مسافرتی شما، تا سه ماه بصورت رایگان پشتیبانی فنی سایت شما را انجام خواهد داد. پس از پایان این مدت در صورت رضایت از آوا وب، امکان عقد قرارداد پشتیبانی فنی یکساله و قابل تمدید وجود خواهد داشت.

دسترسی پنل های ادمین در سایت آژانس مسافرتی به چه صورت است؟

در پنل مدیریت سایت آژانس مسافرتی، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی خواهید داشت. همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا مدیران مختلفی را با سطوح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

آیا پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی امکان توسعه آن وجود دارد؟

بله. زیرا تمامی سایت هایی که توسط آوا وب طراحی می شوند قابل توسعه هستند. شما می توانید در هر زمان امکانات مورد نظر خود را به وب سایت افزوده و یا بخش خاصی از وب سایت را به دلخواه تغییر دهید.

آموزش کار با سایت آژانس مسافرتی دارید؟

بله. پس از اتمام طراحی سایت، آموزش های ویدئویی از طرف آوا وب برای شما ارسال خواهند شد. با استفاده از محتوای آموزشی ویدئوها به راحتی می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید. همچنین در صورتی که ساکن محدوده شهری تهران باشید، امکان آموزش حضوری نیز فراهم می باشد.

آیا به ثبت دامنه و میزبانی وب نیاز دارم؟

در صورتی که شما دامنه سایت خود را قبلا ثبت کرده باشید، می توانید آن را به راحتی به وب سایت خود متصل کنید. در غیر اینصورت دامنه مورد نظر شما در صورت آزاد بودن، توسط آوا وب به نام شما ثبت شده و پنل مدیریت دامنه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین سایت آژانس مسافرتی شما بر روی سرور آوا وب میزبانی خواهد شد.

آیا سایت من ریسپانسیو است؟

بله. طراحی سایت در آوا وب کاملا ریسپانسیو انجام می شود. به همین دلیل سایت شما با انواع موبایل و تبلت کاملا سازگاری خواهد داشت.

آیا سایت آژانس مسافرتی مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی می باشد؟

در صورتی که هنگام سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی و یا مدتی پس از قرار گرفتن سایت آژانس مسافرتی در بستر وب، درگاه پرداخت مورد نظر خود را سفارش دهید، سایت شما به درگاه پرداخت اینترنتی مجهز خواهد شد. لازم به ذکر است که برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی، مجوز اینماد الزامی است. همچنین امکان سفارش اتصال به درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، پرفکت مانی و غیره نیز وجود دارد.

اینماد چیست و چگونه می توان آن را فعال کرد؟

اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیک به منظور تائید هویت و صلاحیت وب سایت ها از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا می شود و دریافت آن شرایطی دارد که توضیحات کامل آن در سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک موجود است. دریافت اینماد برای دریافت درگاه مستقیم پرداخت بانکی الزامی است.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی به چه صورت است؟

طبق قوانین آوا وب، 40 درصد از مبلغ کل پروژه در ابتدا دریافت خواهد شد و 60 درصد نیز پس از اتمام پروسه طراحی وب سایت دریافت خواهد شد. عدم پرداخت کامل هزینه طراحی حداکثر تا 40 روز منجر به قطع همکاری آوا وب با کارفرما خواهد شد.

سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی

در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی می توانید با من محمدرضا طاهری تماس حاصل نمایید تا بر اساس درخواست های شما، مشاوره لازم در خصوص طراحی سایت آژانس مسافرتی و همچنین تعرفه طراحی سایت آژانس مسافرتی را به شما ارائه نمایم.

آخرین ویرایش در جمعه 24 شهریور 1402نام مجموعه: بلاگ آوا وب
طراحی سایت | طراحی وب | طراحی وبسایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت آژانس مسافرتی | طراحی وب آژانس مسافرتی | طراحی وبسایت آژانس مسافرتی | طراحی وب سایت آژانس مسافرتی | سایت آژانس مسافرتی | وب آژانس مسافرتی | وبسایت آژانس مسافرتی | وب سایت آژانس مسافرتی | طراحی سایت گردشگری | طراحی وب گردشگری | طراحی وبسایت گردشگری | طراحی وب سایت گردشگری | سایت گردشگری | وب گردشگری | وبسایت گردشگری | وب سایت گردشگری | آژانس مسافرتی | گردشگری
پشتیبانی برام مهمه
تقریبا 24 ساعته آماده پشتیبانی هستم
مشاوره هام رایگانه
پیام بدید و باهام راحت صحبت کنید
عاشق کارم هستم
و بیشتر وقتم رو صرف کارم میکنم
روابط جدید رو پایه ام
اگه مایلید بهم پیشنهاد همکاری بدید
کلیه حقوق، محتوا و آثار مندرج نزد آوا وب محفوظ می باشند.
Copyright © Ava Web 2014 -