ارتفاع صفحه نمایش مناسب نیست!
Ava Design Studio
Web Development
Web Design
Graphic Design
UI / UX Design

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت پرسش و پاسخ

امروزه افراد برای یافتن پاسخ پرسش های خود سریع ترین راه یعنی جستجو در دنیای اطلاعات اینترنت را انتخاب می کنند، زیرا از این طریق در کوتاه ترین مدت به پاسخ پرسش خود دست خواهند یافت و یا حتی با ورود به سایت های پرسش و پاسخ که به همین منظور ایجاد گردیده اند می توانند در صورت داشتن تخصص در زمینه خاصی، به پرسش دیگران پاسخ دهند. حتما برای شما هم این شرایط پیش آمده است که سوالی ذهنتان را درگیر کرده باشد و کسی در اطرافتان هم جواب آن سوال را نداد. در این شرایط اکثر افرادی که به اینترنت دسترسی دارند سریعا در فضای مجازی به دنبال پاسخ سوال خود می گردند. در بیشتر اوقات هم جواب را پیدا می کنند. جالب است که بدانید در اینترنت وب سایت هایی هستند که با این هدف به وجود آمده اند. یعنی این که افرادی با طراحی سایت پرسش و پاسخ تصمیم گرفتند به کاربران در یافتن پاسخ سوال خود در کمترین زمان کمک کنند.

کاربرد سایت پرسش و پاسخ

انجمن های اینترنتی یکی از پرکاربردترین مدل سایت ها در زمینه پرسش و پاسخ هستند، اما مشکل اینگونه سایت ها در این است که ساختار آنها لزوما مناسب نیست و در برخی مواقع می تواند برای کاربرانی که به دنبال سوالات خود هستند سردرگم کننده باشند. وب سایت های پرسش و پاسخ بستر مناسبی برای یافتن تمامی سوالات کاربران می باشند. یک وب سایت پرسش و پاسخ جایی است که مردم به راحتی سوالات خود را مطرح کرده و ظرف مدت کوتاهی پاسخ سوال خود را دریافت می کنند. طراحی وب سایت پرسش و پاسخ باید به گونه ای باشد که در آن کاربران به راحتی بتوانند سوال خود را بپرسند و یا به سوالات سایر کاربران پاسخ دهند. دسته بندی موضوعات مختلف در طراحی وب سایت پرسش و پاسخ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این کار باعث می شود کاربران سوالات و پاسخ های موجود در سایت را خوانده و راحت تر به پاسخ سوال خود دست پیدا کنند.

اهداف طراحی سایت پرسش و پاسخ
  • پاسخ به سوالات عمومی و تخصصی
  • پاسخ به سوالات کاربران بدون محدودیت
  • پاسخ دهی به سوالات تخصصی توسط متخصصان
  • ایجاد بستری امن و کاربردی برای کاربران
  • رفع نیاز کاربران به مطالعه و تحقیق در موارد خاص
  • جلوگیری از اتلاف وقت کاربران
سوالات متداول طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت پرسش و پاسخ چقدر زمان می برد؟

معمولا طراحی سایت پرسش و پاسخ بین 10 الی 15 روز زمان می برد اما مدت زمان دقیق آن پس از بررسی امکانات مورد نظر شما مشخص می گردد.

بعد از طراحی سایت پرسش و پاسخ، آوا وب تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد؟

آوا وب پس از تکمیل طراحی وب سایت پرسش و پاسخ شما، تا سه ماه بصورت رایگان پشتیبانی فنی سایت شما را انجام خواهد داد. پس از پایان این مدت در صورت رضایت از آوا وب، امکان عقد قرارداد پشتیبانی فنی یکساله و قابل تمدید وجود خواهد داشت.

دسترسی پنل های ادمین در سایت پرسش و پاسخ به چه صورت است؟

در پنل مدیریت سایت پرسش و پاسخ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی خواهید داشت. همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا مدیران مختلفی را با سطوح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

آیا پس از طراحی سایت پرسش و پاسخ امکان توسعه آن وجود دارد؟

بله. زیرا تمامی سایت هایی که توسط آوا وب طراحی می شوند قابل توسعه هستند. شما می توانید در هر زمان امکانات مورد نظر خود را به وب سایت افزوده و یا بخش خاصی از وب سایت را به دلخواه تغییر دهید.

آموزش کار با سایت پرسش و پاسخ دارید؟

بله. پس از اتمام طراحی سایت، آموزش های ویدئویی از طرف آوا وب برای شما ارسال خواهند شد. با استفاده از محتوای آموزشی ویدئوها به راحتی می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید. همچنین در صورتی که ساکن محدوده شهری تهران باشید، امکان آموزش حضوری نیز فراهم می باشد.

آیا به ثبت دامنه و میزبانی وب نیاز دارم؟

در صورتی که شما دامنه سایت خود را قبلا ثبت کرده باشید، می توانید آن را به راحتی به وب سایت خود متصل کنید. در غیر اینصورت دامنه مورد نظر شما در صورت آزاد بودن، توسط آوا وب به نام شما ثبت شده و پنل مدیریت دامنه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین سایت پرسش و پاسخ شما بر روی سرور آوا وب میزبانی خواهد شد.

آیا سایت من ریسپانسیو است؟

بله. طراحی سایت در آوا وب کاملا ریسپانسیو انجام می شود. به همین دلیل سایت شما با انواع موبایل و تبلت کاملا سازگاری خواهد داشت.

آیا سایت پرسش و پاسخ مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی می باشد؟

در صورتی که هنگام سفارش طراحی سایت پرسش و پاسخ و یا مدتی پس از قرار گرفتن سایت پرسش و پاسخ در بستر وب، درگاه پرداخت مورد نظر خود را سفارش دهید، سایت شما به درگاه پرداخت اینترنتی مجهز خواهد شد. لازم به ذکر است که برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی، مجوز اینماد الزامی است. همچنین امکان سفارش اتصال به درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، پرفکت مانی و غیره نیز وجود دارد.

اینماد چیست و چگونه می توان آن را فعال کرد؟

اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیک به منظور تائید هویت و صلاحیت وب سایت ها از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا می شود و دریافت آن شرایطی دارد که توضیحات کامل آن در سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک موجود است. دریافت اینماد برای دریافت درگاه مستقیم پرداخت بانکی الزامی است.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت پرسش و پاسخ به چه صورت است؟

طبق قوانین آوا وب، 40 درصد از مبلغ کل پروژه در ابتدا دریافت خواهد شد و 60 درصد نیز پس از اتمام پروسه طراحی وب سایت دریافت خواهد شد. عدم پرداخت کامل هزینه طراحی حداکثر تا 40 روز منجر به قطع همکاری آوا وب با کارفرما خواهد شد.

سفارش طراحی سایت پرسش و پاسخ

در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت پرسش و پاسخ می توانید با من محمدرضا طاهری تماس حاصل نمایید تا بر اساس درخواست های شما، مشاوره لازم در خصوص طراحی سایت پرسش و پاسخ و همچنین تعرفه طراحی سایت پرسش و پاسخ را به شما ارائه نمایم.

آخرین ویرایش در شنبه 1 مهر 1402نام مجموعه: بلاگ آوا وب
طراحی سایت | طراحی وب | طراحی وبسایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت پرسش و پاسخ | طراحی وب پرسش و پاسخ | طراحی وبسایت پرسش و پاسخ | طراحی وب سایت پرسش و پاسخ | سایت پرسش و پاسخ | وب پرسش و پاسخ | وبسایت پرسش و پاسخ | وب سایت پرسش و پاسخ
پشتیبانی برام مهمه
تقریبا 24 ساعته آماده پشتیبانی هستم
مشاوره هام رایگانه
پیام بدید و باهام راحت صحبت کنید
عاشق کارم هستم
و بیشتر وقتم رو صرف کارم میکنم
روابط جدید رو پایه ام
اگه مایلید بهم پیشنهاد همکاری بدید
کلیه حقوق، محتوا و آثار مندرج نزد آوا وب محفوظ می باشند.
Copyright © Ava Web 2014 -